Ep 126 Ah, 2020, dhe parodistet e Vlores!

Keto dite ka qarkulluar nje video e prodhuar thjesht dhe ‘drejt e ne koke alla vlonjateshe’ nga te mire – njohurit e ish estrades se Vlores. Aty, te vertete ne gjithshka ata rreshtojne cfare 2020 solli dhe ndaj ata, artistikisht e shajne dhe e cojne ne te …s 🙂

Duhet t’a degjoni nese nuk e keni degjuar apo pare tashme, nje urti vlonjate e sjelle ne humorin e Vlores, ne ate humor qe edhe kur thone ‘te dua’ (sipas te thenave :-)), shtojne ‘moj qene’, jo me kur i drejtohen nje viti te mbrapshte e qe na kushtoi jete, mbi te gjitha.

Ne formatin tim, pa ate bukuri dhe ngjyrim humori vlonjat, po me sinqeritet dhe deshire te ndihmoj kaperximin ne 2021 sa me mencurisht, sjell disa persiatje rreth 2020, si person dhe si biznes, dhe si EMI-CC club. Duke perfaqesuar kaq shume (haha), po i sjell ne tre episode, te parin, nga natyra, nga liqeni Tiranes. Te dytin dhe te tretin me ata qe une i quaj Pasuria/Thesari yne Kombetar (sekret cilet jane :-))

Degjojeni miq, ose shiheni duke mbajtur prane nje bllok shenimesh, thjesht te shkruani shenimet tuaja, per mesimet tuaja, une thjesht ju jap nje strukture,

Nderkohe, ne +355692040330 mund te me kontaktoni per intervistim per rregjistrime qofte per kurset individuale (PTTP) apo ato ne grup (Vepro-ACTS 7:7 dhe Solo-ACTS 4:12). Eshte gjithashtu mundesia tia beni dikujt dhurate nje nga programet. Ne sinqerisht, jemi ketu, tju ndryshojme jeten profesionale te dashurve tuaj (nese ata vete e deshirojne kete, ndaj zgjidhni kujt ia beni dhurate:-))

Shihemi nga brenda programeve kush do na bashkohet, dhe permes episodeve te tjera per ju miq qe akoma nuk keni marre nje vendim qe 2021 te jete viti juaj!

Gezuar festen e Vitit te Ri

Miqesisht,

Elida

More To Explore

Are you ready to start?

take a quick survey to see which of our programs is right for you

Copyright © 2011–2020 EMI-CC Coaching and Consulting. All Rights Reserved.

Login