Ep 136 Pse quhen Pasuri Kombetare Shqiptare? Me Vasiliken…

Me shume kenaqesi sjell zonjen Vasilika Cfarku Selaj, e njohura nder mikeshat e saj si Lika.

Jam e bindur kur do e shikoni ne you tube apo degjoni ne Itunes qe do te kuptoni pse edhe ajo i bashkohet atij grupi te vyer te sipermarresve shqiptare, pasurise sone!

Dhe do te shihni kaq thjesht mendjen e saj te mencur dhe gjithe ide e mbeshtjelle me humor, kaq thjesht kthimin qe ajo ben ne te kaluaren e saj dhe te familjes, dhe po kaq embel dashurine e saj per femijen e saj te trete: biznesin e saj gati dy dekadash.

Kenaqesia e takimit me te do ju vije ne formen e mesimeve te mesuara, te keshillave te cmuara, te optimizmit qe buron aq natyrshem.

Uroj t’a shijoni dhe te gezojme se bashku qe i kemi mes nesh dhe ndihemi me te pasur prej kesaj pasurie kombetare.

Miqesisht,

Elida

More To Explore

Are you ready to start?

take a quick survey to see which of our programs is right for you

Copyright © 2011–2020 EMI-CC Coaching and Consulting. All Rights Reserved.

Login