Ep 156 Cfare nuk te shkaterron, te forcon?

E ftuar ne nje grup biznesi per te ndare disa ide mbi temen: Ä eshte e mundur qe edhe ne kohe te veshtira tia dalesh mbane suksesshem? Nese po (dhe besoj e paramendonin mendimin tim, ndaj me qe dhene kjo teme :-)), cfare e ben nje biznes apo nje sipermarres a drejtues te afte tia dale, ndersa nje tjeter jo?

Cilat jane disa hapa qe duhen ndermarre qe perpara sesa te kalojme (se s’ben sigurisht, thjesht eshte ceshtje kur) ne nje zone te veshtire? Kur duket sikur cdo gje dhe kushdo eshte kunder ecjes tende? Me mire e thene kur aty jashte ndryshon ekosistemi dhe eshte totalisht jo ne favorin tend?

Kam marre dhe pashe sesi kaluam 2020, dhe i kthehem ditarit qe mbajta permes podcastit. Lexoj cfare po shihnim si po shpalosej nje normalitet totalisht anormal!

Jane pjese nga Episodi 88, 89 dhe 91 qe sjell ne keto shenime, mendoj pjesa tjeter, heren tjeter.

Ju falenderoj qe me ndiqni, mendimet tuaja, sidomos per cfare kemi mesuar, jane mese te mirepritura!

Faleminderit!

Miqesisht,

Elida

More To Explore

Are you ready to start?

take a quick survey to see which of our programs is right for you

Copyright © 2011–2020 EMI-CC Coaching and Consulting. All Rights Reserved.

Login

X